Endermologie® Body zabere tam, kde dieta a cvičení ne. Zaručuje zeštíhlení bez chirurgického zákroku.

Navzdory intenzivnímu cvičení a přísně předepsaným dietám si tělo ukládá tuk v určitých partiích.

Endermologie® Body je speciálně vyvinutá biostimulační technologie, která nabízí vědecky prokázané řešení pro lokalizovaná místa, kde je tuk, celulitida, ochablá pokožka i kontury. Za pouhých 6 sezení je možné přeformovat Vaše tělo s dlouhotrvajícím efektem. Tajemství Endermologie® Body spočívá v tukových buňkách.

Endermologie® Body – ošetření pomocí kombinace nastavitelného podtlaku (vakua) a řízeného „ROLL“ úchopu ošetřující hlavice pro cílenou terapii.

Pomocí této unikátní metody ošetření se aktivuje lipolýza (štěpení a uvolňování tuků o 70%) a současně se obnovuje činnost fibroblastů (buňky mládí), kůži se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo pro přirozený anti-aging.

V našem studiu -La parfait- nabízíme pomocí Endermologie® Body:

  • efektivní a bezbolestný způsob léčby celulitidy
  • zpevnění a modelaci těla
  • odstraňování tuku v problémových partiích
  • lymfatické masáže pro ženy v menopauze
  • další ošetření na míru klienta

Již po 6. ošetření dosáhnete dlouhodobého zeštíhlení, zpevnění, vytvarování postavy tam, kde to nejvíce potřebujete. Endermologie® Body je lokalizované ošetření, které se provádí výhradně patentovanými přístroji LPG. V těchto 6-ti 35 minutových ošetřeních uvidíte pozoruhodné zlepšení Vaší postavy a pružnosti pokožky. Konečně můžete odstranit zatvrzelý tuk z míst, o kterých jste si mysleli, že je to nemožné!

Pokud klientka/ klient projde ošetřením v počtu alespoň 10-ti návštěv, je zaručen dlouhodobý efekt.
Po těchto návštěvách má navíc ošetření ještě cca 2 měsíce vzestupnou tendenci, což znamená, že po tuto dobu ošetřované partie vykazují stále známky zlepšení.
Je vhodné absolvovat tuto sadu ošetření cca 2x do roka (ideálně podzim a jaro).
Mezi těmito půlročními návštěvami doporučujeme chodit na udržovací ošetření 1 – 2x měsíčně, což je správná cesta k ideálním výsledkům.

V našem studiu -La parfait- nabízíme ošetření patentovaným přístrojem Cellu M6® Integral – Endermologie®body&face.